Люба Пашова напусна БНТ
Люба Пашова напусна БНТ
Едно от емблематичните лица на телевизията изненадващо напусна държавната медия.
„Скъпи приятели, 27-годишният ми път в БНТ приключи. Благодаря на съдбата, че ми подари тази голяма любов, в която имаше от всичко по много!“, заяви кратко Люба Пашова.
След два месеца – на 26 октомври, ѝ предстои премиера в Театъра на армията. Люба, която е актриса по образование, ще играе в представлението „Нежни, тайнствени и гневни“ заедно с Деси Бакърджиева, Силвия Петкова, Таня Кожухарова, Ана-Мария Николаева и Божидар Попчев, пише varna24.bg.
