Майката на Константин Суботинов: Той е дал 70 000 лева на убития Кристиян

Майката на Константин Суботинов: Той е дал 70 000 лева на убития Кристиян

Майката на Константин Суботинов, свързан с укриването на разчлененото тяло след убийството на Кристиян Пеев, проговори пред БТВ. Той е обвинен, че е помагал на заподозрения за престъплението Веско Вълчинов.

„Синът ми е действал под заплаха“, казва Татяна Манова.

По-рано днес майката на сочения за извършител заяви, че не синът ѝ, а Константин е разчленил тялото на убития.

Според Манева синът ѝ Константин единствено е помогнал в укриването, а версията на Вълчинов е с цел да бъде намалена присъдата му.

Колкото до мотива за убийството – според майката на Веско той е свързан със 70 000 лева, които дала на сина си, за да прави бизнес с криптовалута с убития Крис.

Днес съдът трябваше да реши окончателно дали Вълчинов да остане в ареста. Според адвокатът му обаче, той е болен и така – заседанието се отложи.

 

Източник Fakti.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *