Политолог: Това, което се случва последните три месеца е благодарение на Бойко Борисов и на ДПС с Делян Пеевски

Политолог: Това, което се случва последните три месеца е благодарение на Бойко Борисов и на ДПС с Делян Пеевски  - 1

Политолог: Това, което се случва последните три месеца е благодарение на Бойко Борисов и на ДПС с Делян Пеевски

Имаме една групичка от 36-37 депутати, която смята, че каквото се случва в страната е благодарение на тях, а то не е точно така. Това каза пред агенция „Фокус“ политологът Борислав Ангелов. Това, което се случва последните три месеца, става точно благодарение на Бойко Борисов и на ДПС с Делян Пеевски и Карадайъ, категоричен бе той.

„Искам да припомня, че миналата година „Продължаваме промяната“ по същия начин си присвоиха успехите, които бяха в социалната политика на редовното правителство на Кирил Петков, които, както знаем, бяха благодарение на БСП и на Корнелия Нинова. Така че те не правят нещо ново, това е така да се каже техен вече манталитет на поведение и на действие в политиката. Аз се учудвам и как ще реагират „Демократична България“, защото и те са забравени в целия този епизод“, коментира политологът.

Борислав Ангелов прогнозира, че реакция, във връзка с клипчето на ПП, в което те отчетоха първите три месеца работа на парламента, от страна на коалиционните партньори ще има.

„Аз очаквам реакция. И тя ще бъде съвсем скоро – най-късно някъде началото на септември месец. Те няма да го остават това нещо така да продължава, особено от страна на ГЕРБ. Ще има реакция, Бойко Борисов и неговият манталитет и начин на действие не е такъв. Той е търпелив и в един момент той ще си каже своята дума за това какво се случва и как се случват нещата в страната, и благодарение на кого. А то е ясно на всички, че те се случват благодарение на ГЕРБ и на ДПС. „Продължаваме промяната“ предадоха своите избиратели и се коалираха срещу тези, срещу, които се бореха, срещу модела, срещу когото се бореха. Те са вече част от този модел“, обясни Ангелов.

 

Източник Fakti.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *