Разследват смъртта на бебе на 41 дни в Казанлък

Прокуратурата за снимките от спалнята на Борисов: Няма престъпление, кадрите са подправени

Разследват смъртта на бебе на 41 дни в Казанлък

Районната прокуратура в Стара Загора разследва смъртта на бебе на 41 дни. Според обвинението съзнателно не е оказана помощ на момченцето, за което „е имало задължение да се полагат грижи и което се е намирало в опасност за живота”.

След заливане с горещо кафе: Бебе е в болница с изгаряния

Детето се разболяло и е било прегледано от лекар, който назначил домашно лечение. То обаче не било провеждано от близките. На 22 август на спешния телефон е получен сигнал за починало бебе в Казанлък. При извършения оглед по тялото на детето не са установени видими травми. Изготвено е заключение на съдебномедицинска експертиза, която сочи, че детето е починало от пневмония.

Починалото бебе в Пловдив – бито през три различни периода

Наблюдаващият прокурор е дал указания за установяване налице ли е виновно поведение, довело до смъртта на детето.

 

Източник Nova.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *