Гол в последната минута прати „Левски“ напред в Лигата на конференциите

© LAP.bg

Дневник Експрес

Научавайте най-важното и интересното всеки ден в 17 часа.

window.dnevnik.eventPush(‘newsletter_form_impression’, {‘newsletter_number’:’2′,’newsletter_name’:’Дневник Експрес’});

Левски“ се класира за плейофния кръг в Лигата на конференциите, след като победи „Апоел“ (Беер Шева) с 2:1 в драматичен мач на стадион „Георги Аспарухов“. Пред около 17 хиляди зрители сините се наложиха над съперника си, който преди мачовете беше считан за фаворит.Уелтон вкара в 15-ата минута, като преди почивката „Левски“ игра много по-добре от съперника си.Въпреки това „Апоел“ изравни в 79-ата минута, когато точен беше българинът Йоан Стоянов.В добавеното време на срещата Роналдо отбеляза втори гол за „Левски“ и прати отбора си на последната крачка преди групите в турнира. В плейофа сините ще се изправят срещу носителя на Лига Европа за 2022 г. „Айнтрахт“ (Франкфурт).Подробности очаквайте по-късно на www.dnevnik.bg.