След 100 минути драма: „Левски“ победи „Апоел Беер Шева“, продължава напред в Лигата на конференциите

Москва: Генетичните тестове на намерените тела потвърждават смъртта на Пригожин

„Левски” се класира за плейофния кръг в Лигата на конференциите след драматична победа с 2:1 срещу израелския „Апоел Беер Шева“ в мач реванш от третия квалификационен кръг на турнира.

Първи радост за десетките хиляди фенове на стадион „Георги Аспарухов“ донесе Уелтън, който откри резултата в 15-ата минута. Съперникът на „сините“ изравни в 79-ата минута с гол на българския национал Йоан Стоянов.

„Левски” разпродаде билетите за мача с „Апоел Беер Шева”, „Лудогорец” ще търси обрат в Разград

Когато всички вече очакваха продълженията, Роналдо подписа „визата“ на „Левски” за плейофите с попадение в шестата минута от добавеното време.

Сега на „сините“ предстои да се изправят срещу германския „Айнтрахт“ (Франкфурт), на крачка от групите на надпреварата, пише gong.bg.