Старт на шоуто в Саудитска Арабия: Радост в жегата за Бензема и Джерард (Видео)

Очакваният с любопитство старт на сезона в Саудитска Арабия не разочарова феновете.

В дербито на дебютния кръг един срещу друг се изправиха пълните със звезди тимове на Ал Етифак и Ал Насър.

ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК>>>

Домакините бяха водени от капитана Джордан Хендерсън и треньора Стивън Джерард, а с лентата за гостите бе Садио Мане, след като другата голяма звезда Кристиано Роналдо остана извън групата заради лека травма.

Именно Мане вкара гола за Ал Насър през първата част, но в началото на второто полувреме, Ал Етифак стигна до пълен обрат след попадения на привлечения от Лион Муса Дембеле и Робин Куайсон.

Двубоят предложи и два куриоза – игра се при жега от 40 градуса, която измъчи двата тима и феновете, а освен това съдията даде изумителното продължение от цели 14 минути!

Радост имаше и за тима на Карим Бензема – Ал Итихад, който победи Ал Раид с 3:0 като гост.

За Ал Итихад, освен Бензема, от първата минута играха също Фабиньо и Н’Голо Канте, които се присъединиха към тима преди началото на сезона.

Припомняме, че двубоите от арабското първенство се излъчват пряко по MAX Sport.