Хитът Крумовград пречупи и Локо София за трета поредна победа

Сензацията от старта на сезона Крумовград продължава с изненадващата си победна серия.

Новакът в елита записа трети пореден и общо четвърти успех, надделявайки с 2:0 като домакин на Локомотив София.

Мачът се игра на базата в „Коматево“, а домакините откриха резултата още във втората минута чрез Божидар Кацаров.

Алекс Колев (85) удвои след точно изпълнение на дузпа. Останаха съмнения обаче дали защитникът на гостите Алан Диас не играе първо с топката при положението с 11-метровия наказателен удар, но съдията Георги Гинчев все пак отсъди дузпата.

Така Крумовград вече има 12 точки и заема четвъртото място в класирането.

Поражението пък бе трето поредно за Локомотив София, който се представя доста неубедително от началото на сезона и е 11-и с 6 точки.

А след мача се заговори, че ако „железничарите“ не стабилизират бързо изявите си, може и да се стигне до раздяла с треньора Стойчо Стоев.