„ЦСКА 1948“ и „Локомотив“ (Пловдив) завършиха наравно след два червени картона

© LAP.bg

Кой ще стане кмет?

Научавайте първи резултатите през целия ден на изборите с бюлетина „Дневник Експрес“

window.dnevnik.eventPush(‘newsletter_form_impression’, {‘newsletter_number’:’2′,’newsletter_name’:’Дневник Експрес’});

ЦСКА 1948″ и „Локомотив“ (Пловдив) завършиха 1:1 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Георги Русев изведе домакините напред, а Джовани изравни от дузпа в края на първото полувреме. В края по един играч от двата тима беше изгонен с червен картон, а дузпа за домакините беше отменена след намеса на системата за видеоповторение (VAR).“ЦСКА 1948″ поведе в 15-ата минута. Русев открадна топката след груба грешка на Ангел Лясков и вкара с удар от границата на наказателното поле. В следващите минути „Локомотив“ имаше предимство, а в края на първото полувреме гостите получиха дузпа за нарушение срещу Джовани, който я вкара за 1:1.“Локомотив“ играеше по-добре и след почивката, като пропусна няколко положения. Алфа Конте уцели напречната греда, а вратарят на домакините Даниел Наумов спаси няколко удара. В 81-ата минута и Георги Минчев от „Локомотив“ нямаше късмет и уцели греда.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1611834613314-0’); });

В края на мача се стигна до спречкване, при което Ангел Лясков от „Локомотив“ беше изгонене с втори жълт картон, а Елитон от „ЦСКА 1948“ получи директен червен за удар без топка срещу Димитър Илиев.В продължението на мача съдията Ивайло Стоянов отсъди дузпа за „ЦСКА 1948″ за нарушение на вратаря Динко Хоркаш срещу Симеон Петров, но след намесата на VAR тя беше отменена.“Локомотив“ вече е на второ място в класирането с 31 точки, а новият лидер в Първа лига с 32 е „Черно море“. По-рано днес тимът на Илиан Илиев победи с 2:1 „Пирин“.Попитан за информациите, че е считан за фаворит за нов селекционер на националния отбор след уволнението на Младен Кръстаич, Илиев отговори: „Ако има нещо ще се разбере в следващите дни. Важното е, че в момента съм треньор на „Черно море“, ако ръководството иска, до края на първенството.“